Biseda skandaloze,vajza nga durrësi pranon të shkojë me të dy shokët vetëm për..(Fotot)

Cdo dite e me shume hasemi ne raste skandaloze te te rinjeve shqipetar te cilet duhet thene me plot gojen qe jane shthurur ne nivele alarmante.
Femrat jane ato te cilet me se shumti kane raste te tilla ku shesin veten per vlera materiale,para dhe pushime.

Nje rast i tille ka mberritur edhe ne redaksine e shqiperiaime.al ku nje vajze me emrin Emanuela rreth 20 vjece ka pranuar shume gjera vetem e vetem qe te shkoje me pushime ne Ibiza te Spanjes.Biseda e derguar nga djali i cili ka preferuar te lere anonim vetem foton e vajzes dhe jo emrin shkruan prane redaksise.

“Prsh Shqiperia ime. mjer kush i mer per gra kto se te fikin deren per nje pale pushime te len kalamajt ne shpi edhe ja kerrcasin me dynjane qe 20 vjece” Biseda e meposhtme duhet thene qe eshte skandaloze dhe alarmante se si femrat po shesin moralin per nje jave pushime. /shqiperiaime.al