Biseda: Modelja nga Tirana pranon të dalë me 53 vjecarin vetëm e vetëm që… (Fotot)

Shumë prej vajzave po të shohësh në profilet e tyre në instagram ose facebook sheh që profesioni i tyre është modele. Po sa agjensi të modës ne Shqipëri dhe Kosovë janë serioze dhe që kanë fryte të mira nga pjesmarrja e femrave disa prej tyre edhe minorene.

Në redaksine e shqiperiaime.al ka ardhur një bisedë e cila është dërguar nga nje person i cili e ka vjedhur këtë nga producenti emrin e të cilit ai ka dashur ta bejë publik por e drejta e privatësis së gjithësecilit na bën që ne ta mbajmë të fshehur.

Në bisedë shihet se si një modele nga Tirana mosha e të cilës nuk dihet kerkon me ngulm cmimin e parë nga producenti i eventit. Pas një bisede të gjatë vajza pranon të bejë dicka “të pështirë” duhet thënë vëtëm për të kënaqur egon e saj dhe për të rrembyer cmimin e parë.

“Prsh o shqipnia ime. jam ul me producentin ****** dhe ne nje moment u hap nje mhb i shpif. esht nje mik i mikut tim. Mir ajo femer ordinere po kto ci kan kto evente te tilla. a ka ndoj juri qe i vendos kto gjana apo vetem duhet me bo kompasin. nxirrja me emer e mbiemer degjenroje vetem mu mle anonim”
Biseda mes Modeles dhe Producentit ne fotot e meposhtme.