Biondja shkon të mbushë makinën, djemtë “çmenden” nga vithet e saj

Një karburant është bërë shumë i famshëm në Malibu, pasi fotot e një gruaje që ka shkuar për të mbushur makinën me karburant kanë nisur të përhapen me shpejtësi në rrjetet sociale.

Bjondia, e cila sapo kishte dalë nga plazhi, mbante në trup vetëm një rrjetë dhe teksa është ulur disi, i kanë dalë vithet të pambuluara.

Njerëzit thonë se ajo kishte harruar të vishte mbathjet, por ka edhe të tjerë që shprehen se gruaja kishte veshur mbathje shumë të vogla, aq sa nuk i linte shumë vend fantazisë, por të gjitha i dukeshin ashiqare.