Binduni se Kristina Prengaj është një ndër femrat më joshëse shqiptare (Foto)

Kritine-Prengaj1

Kristina Prengaj modelja shqiptare ka vazhduar të ‘’çmend’’ fansat e saj me postimin e fotografive të shumta në Instagram.

Kristina, përpos syve të saj jeshil të cilët arrijnë të duken bukur në secilin grim që ajo vendos trupi i saj është mëse i përkryer.

Modelja ka një trup ndër më të formuarit ndër të gjitha shqiptaret, por ajo di edhe të përdorë këtë trup për të pozuar në fotografi shumë seksi, transmeton Indeksonline

Në fotografinë e saj të fundit në Istagram ajo shihet se si është grimuar dhe ka rregulluar flokët e saj për mrekulli, por të shikosh të gjitha fotografitë e saj vëren se është ndër femrat e krijuara si perfeksion femëror.

kristina-prengaj1

kristina-prengaj2