Bieber “nuk është i lumtur”

f.0128112202123_mJustin Biber thotë se ai nuk është i lumtur tash që është i vetmuar.

Këngëtari, i cili u nda nga e dashura e tij Selena Gomez më herët gjatë këtij muaji, ka zbuluar se nuk po arrin të përballet me ndarjen dhe është me zemër të thyer.

“Nuk jam në momentin më të mirë që kam qenë ndonjëherë”, ka thënë Bieber.

Burime thonë se idhulli i tinejxherëve planifikon të tregojë se sa i pjekur është me qëllim që ta rikthejë sërish këngëtaren. /LajmeOnline/