Besart Berisha një super gol Manchesterit të Januzajt (Video)

Triumfon Mancha, Berisha super golin e vetem per Australine. David Moyes ia ben perhajer, fitores se parë si trajner i Manchester. United fitoj miqësoren në Australi ndaj yjeve të këtij kampionati me rezultat 5 me 1. Pas lojes së bukur me shume gola, ja vlen te permenedet se dy kosovarë ishin në fushë në këtë miqësore. Besart Berisha për yjet e Australisë për të cilët shënoi golin e vetëm, dhe Adnan Januzaj që u inkuadrua në lojë në minutën e 70 të ndeshjes./LajmeOnline/