Bes Kallaku imiton Getoar Selimin (Foto)

Besart Kallaku ka zgjedhur disa syze të reja, inspiruar nga reperi kosovar, Getoar Selimi.

”Jam lakuriq i natës…ca thua ore unë jam skifter. Qa ka Getoari ma shum se ne er ejjj…, shkruan Besi në këtë status që të kujton këngët e Getit dhe të tijat.

adfadf