“Bëri të vështirën”, këngëtarja shqiptare kapet “mat” me aktorin turk që i shkruante mesazhe

Pak javë më parë këngëtarja shqiptare publikoi një mesazh të shkruar në adresën e saj të rrjeteve sociale nga aktori i njohur turk, Oktay Kaynarca.
Ai i kishte kërkuar që ta shihte nga afër teksa performonte por Aida Doci nuk dha detaje nëse do të pranonte apo jo. Por mesa duket nuk ka mundur ta refuzojë, dhe ka shkuar në Turqi ku ka drekuar më të.

Këtë e ka bërë të ditur vetë këngëtarja përmes një fotoje të bërë publike në rrjetet sociale.