Bën shaka me Ronaldon (Video)

Cristiano Ronaldo është bërë objektiv talljesh për sulmuesin e ri të Barcelonës, Gerard Deulofeu.

Futbollisti i deritashëm i Evertonit, ku ishte i huazuar sezonin e kaluar, e ka imituar yllin portugez, me veprimet që bën CR7 kur shënon gola.

Deulofeu ishte duke shkuar në stërvitje dhe pasi doli nga vetura, e imitoi me shaka Ronaldon, i cili pasi ta shohë këtë veprim, me siguri se nuk do të ndihet aspak mirë.