Beckham kthehet në Manchester, tranohen fansat (Video)

Beckham1
Legjenda e Manchester Unitedit, David Beckham është rikthyer në qytetin ku e bëri namin, për ta blerë një fanellë të re të ‘Djajve të Kuq’, ku shkruan ’Champions 20’, duke aluduar në 20 titujt e kampionit që i ka fituar ekipi nga Old Traffordi në Premierligë.
Beckham2
38 vjeçari, i cili u pensionua muaj më parë pas eksperiencës së fundit në Paris Saint-Germain, ishte në dyqanin e klubit së bashku me ish bashkëlojtarët, Gary Neville, Phil Neville, Paul Scholes, Nicky Butt e Ryan Giggs.
Beckham3
Natyrisht, tifozët e panë ish futbollistin e Manchester Unitedit, Real Madridit, Los Angeles Galaxy dhe Milan, duke e xhiruar dhe fotografuar me telefonë. Pa dyshim, fansat u tranuan kur e panë Beckhamin ‘live’. /LajmeOnline/