Bebja Milan i gëzohet humbjes së Milan ndaj Barçës (FOTO)

283Ka qenë një ndeshje shumë e rëndësishme ajo mes Barcelonës dhe Milanit për çerekfinalet e Champions League.

Por mbrojtësi i Barcelonës, Gerard Pique e ka pasur një tifoz special në stadium. Djali i tij i vogël, Milan, ka qenë në stadium së bashku me gruan e tij bukuroshe, këngëtaren Shakira.

Dhe mbështetja e të birit një muajsh ka qenë e rëndësishme për Pique, që ka fituar me ekipin e tij 4-0 ndaj Milanit.375 462 1122