Beatrix Ramosaj: Jam vajzë jo e zakonshme

Këngëtarja e njohur, Beatrix Ramosaj, vazhdon të jetë aktive në rrjetet sociale. Herë pas here na sjell foto të ndryshme në vende të ndryshme. Së fundmi, ajo ka postuar një foto të bërë në një limuzinë luksoze, ku dhe duket për mrekulli. “Gjithmonë kam qenë një vajzë jo e zakonshme”, është mbishkrimi i fotos që shihni.

0