Bashkojnë forcat Lopez dhe Brown

foto (1) Lopez m(2)Jennifer Lopez i përkushtohet punës me të vërtetë dhe për albumin e saj të dhjetë, ajo po kalon kohën më të gjatë në studio.
J.Lo ka mbështetur kokën në krahun e këngëtarit Chris Brown, që të pushoj pak, e fotografitë janë postuar në internet.
Ylli i hitit On The Floor, ka zbuluar se është duke bashkëpunuar me Brown, për një këngë, ndërsa pretedon të jetë ‘një hit i ri”.
43 vjeqarja, poashtu po punon me producentin, Cory Rooney i cili është ‘fajtor’ i sukseseve të gjasht albumeve të fundit, të këngëtares latine./LajmeOnline/