Basha “ngujohet” në zyrë, bashkëshortja e tij shkon me urgjencë në selinë e PD. Ç’po ndodh?

Me përjashtim të një komunikimi për komisionerët e PD, Kreu i PD, Lulzim Basha nuk ka dalë në asnjë prononcim për mediat gjatë ditës së hënë.

Sipas disa burimeve zyrtare, Basha nuk ka dalë nga zyra që prej orës 07:00 të mëngjesit të sotëm.

Ai ndodhet në zyrën e tij në katin e dytë në PD dhe është shkëputur vetëm gjatë drekës për t’u rikthyer sërish pasdite.

Mësohet se bashkëshortja e tij Aurela ka shkuar për ta vizituar në këtë orë të natës dhe gjithçka është provuar me anë të një fotoje. Ç’po ndodh në zyrën e Bashës?