Barça-Real një përballje e zjarrtë, ja formacionet (Foto)

Barcelona dhe Real Madrid rikthehen sërish në një tjetër përballje të zjarrtë. Këtë radhë ndryshon arena dhe El Clasico nuk do të luhet më në kryeqytet, por në Valencia, në stadiumin “Mestalla”.

Cristiano Ronaldo është mungesa e madhe e kësaj sfide, ndërsa Messi do të kërkojë të shuajë të gjitha polemikat e ngritura rreth tij javët e fundit.

Ndeshja starton në ora 21.30./LajmeOnline/