Bar Refaeli s’ka nevojë për grim për të dëshmuar bukurinë – FOTO

Ajo është sigurisht ndër femrat më të bukura në botë. Dhe supermodelja Bar Refaeli, mbase nuk ka nevojë për grim për ta dëshmuar këtë. 28-vjeçarja postoi një seri të selfieve në Instagram gjatë fundjavës së shkuar nga Izraeli. Biondina u kthye në atdheun e saj pas pushimit dhe rrezitjes së trupit të saj të bukur në ishullin Koh Samui, në Tajlandë. Një foto ajo e ka bërë edhe në veturën e saj, ku shihet e veshur me një bluz të bukur, që përputhet me ngjyrën e syve të saj.

0

0a

0b

0c