Bali Bej i blen dhuratë me vlerë 12 mijë euro të fejuarës për ditëlindje

 

I njohur si Bali Bej, aktori turk Burak Özçivit, ka surprizuar të fejuarën e tij Fahriye Evcen, me rastin e ditëlindjes.

Burimet pranë çiftit kanë konfirmuar për Haberler.com, se 31 vjeçari i ka blerë një orë të markës Gucci, si dhe disa akesorë të tjerë, të cilat kalojnë shifrën 12 mijë euro.Kujtojmë se brenda këtij viti çifti do të kurorëzojnë lidhjen e tyre disavjeçare në martesë.

11