Babai vret vajzën dhe veten

RevoleTetovari Kenan B. (51) sot pasdite ka vrarë vajzën e tij Rahime B. (27) dhe pastaj ka vrarë veten.

Tragjedia familjare ka ndodhur sonte rreth orës 18 e 30 minuta në shtëpinë e familjes së Kenanit në Tetovë, kur pas konfrontimit verbal me vajzën e tij, Kenani ka nxjerrë pistoletën dhe e ka vrarë vajzën e tij, kurse pastaj ka vrarë edhe vetveten.
Si raporton Zhurnal, policia e ka konfirmuar informacionin dhe ka theksuar se hetimi është duke u zhvilluar, kurse detaje më të hollësishme do të mësohen gjatë ditës së nesërme. Nuk dihen se cilat kanë qenë motivet që kanë sjellë deri te kjo tragjedi