Babai i Adelinës jeton një jetë të qetë me një grua tjetër Ja kush është ajo…. (FOTO)


Mesditën e djeshme erdhi edhe lajmi i keq nga familja Ismaili, kjo për vdekjën e nënës së motrave Adelina, Ema dhe Zanfina Ismaili, Shkruan Gazeta Blic.

Mona ishte një përson shumë i dashur për të gjithë vecant për adhuruesit e vajzave të saj të cilet kanë pasur mundësinë të shohin gjithmonë me këngëtaret tona të njohur, ajo gjithmonë iu qendronte pranë tyre.

Mungesë në familjën e tyre ishte babai, motrat Ismaili jetuan vetëm më nënën e tyre deri më tani e tani edhe ajo vdic.

Por cfarë bënë babai i tyre nuk dihet saktësisht vetëm në baze të asaj cfarë shihet në profilin e tij në rrjetin social Facebook ai duket se ka një jetë të qetë dhe të mirë por me një familje tjetër./GazetaBlic/
f

f1