Azealia Banks xhelozon dhe fyen Ritën

f1_12-rita1363082054Nuk janë vetëm markat e njohura botërore që luftojnë për Cara Delevignen pasi që shoqet e saj kanë hyrë në “luftë” për të.

Azealia Banks ka fyer Rita Orën sepse ajo është xheloze për lidhjen e këngëtares me modelen Cara.

Ajo e ka quajtur Rita Orën një “prostitutë e dobët” dhe “kopje e Rihannas”.

Një burim ka thënë “Azealia dhe Cara ishin shumë të afërta derisa Rita doli në skenë. Rita dëshironte të bashkëpunonte me reperen Azealia Banks mirëpo prejse Rita ka filluar ta thërras “grua” Carën, Azealia ka filluar të xhelozojë dhe ta fyej Ritën”.