Avokates seksi nga Tirana i nxjerrin të palarat, publikohen fotot kur punonte në sajt pornoje

Redona Koçi është një nga avokatet shqiptare, njëkohësisht edhe modele, pas së vilës janë marrosur femra e meshkuj. Jeta që ajo ekspozon në rrjetet sociale “të merr më qafë”, e ndaj edhe ndjekësit e vajzës janë të shumtë.

Se si është bërë e famshme vajza, nuk e dimë, ama faqja “Demaskimet Shqiptare” i kanë nxjerrë një foto ë të cilën duket se ajo punonte në një sajt pornografik, përpara se njerëzit e adhuronin si “avokate”.

Redona koci ( ka dhe sex tape ne website ) puntorja e cdo ëebsite porno. Mediat e cilesojn “bukuroshja” “juristja” hidhini 1her syt ktej nga faqja jone o media jon e dhjer dhe boll nxorret juriste imagjinare qe mban shkopinj ne goj por nxirrni realitetin sic eshte.
Redona ? Prandaj ben photoshooting per ti hedh fotot ne profilet e faqeve pornografike? 😂

Tani pres repliken tende sikur ste intereson . Kurv bythe na hapet zorret njerez te peshtir . Nese do ekzistonte shkolle per escorte ti do ishe diplomuar qe ne klas te par baxhell . Lodra e meshkujve pa dallim ngjyre feje rrace 😉 .

Te hedhin sa andej ktej dhe ti e toleron te bejn ctu doj kari me ty per dy lek qe shkon i pi dhe ha le nam se dhe rrobat te gabi i blen . 👉👌🖓🖓🖓🖓 turppppp”, – shkruan Demaskime Shqiptare.