Autogoli më qesharak që e keni parë (Video)


Samuel Kyere e kishte një natë të zezë mbrëmë, në ndeshjen e fazës së parë preliminare të Ligës së Kampionëve.
Mbrojtësi i FC Shirak e shënoi një gol qesharak. Ai u mundua ta kthente topin tek portieri, i cili e kishte lëshuar portën dhe topi përfundoi në rrjetë.
Për fat të mirë, gabimi i tij nuk i kushtoi skuadrës FC Shirak, e cila megjithatë kaloi në rundin e dytë, duke e eliminuar ekipin Tre Penne.