Articles by Apache

Skandaloze: Fjolla Morinës i del gjoksi komplet (Video +18)

Këngëtarja e njohur së fundmi ka shokuar. Fjolla Morinës i del gjoksi komplet Fjolla Morinës i del gjoksi komplet Ajo është shfaqur në prapaskenat e fotosesionit të saj të fundit Fjolla Morinës i del gjoksi komplet Por, në minutën e 03:18 ajo çfarë shohim është gjoksin e Morinës i cili është me përmasa gjigande per me shum detaje dhe video […]


Qiraja paguhet me seks, ja në cilin qytet ndodh çmenduria!

Në të gjithë botën, rritja e çmimit të qirave po favorizon kërkesa në limitet e lejuara nga ligji.Lajmet e fundit që vijnë nga kryeqyteti anglez Londra, tregojnë se në vend të parasë, qiraja po paguhet me të brendshme. Tingëllon e pabesueshme, por është e vërtetë, të paktën siç raporton portali “Quartz”, duke pasqyruar publikimet në blogun “Londonist”, ku thuhet se […]


Mendonte se kishte një pikë të zezë në mjekër, zbulimi është i paimagjinueshëm

Mendonte se kishte një pikë të zezë në mjekër, zbulimi është i paimagjinueshëmMendonte se kishte një pikë të zezë në mjekër, por në të vërtetë ajo që zbuloi e tronditi.E reja ka vendosur të tregojë historinë e saj, si mënyrë për të paralajmëruar personat e tjerë. Gruaja zbuloi se ishte prekur nga një per me shum detaje rreth kesaj Vazhdo […]


E tmerron në gjumë, gruaja i kërkon burrit divorcin (VIDEO)

Një grua ka kërcënuar bashkëshortin me shkurorëzim, me të cilin është e martuar për më shumë se 30 vite. E gjitha kjo po ndodh për shkak të një shprehie bizare që ai e bën derisa është duke fjetur. Ai në një moment është parë duke bërë kinse po “fluturon” dhe u ngrit në këmbë duke bërtitur per me shum detaje […]


Horoskopi ditor, e enjte 5 tetor 2017

Ky është horoskopi për ditën e enjte, 5 tetor 2017 që Noa.al sjell për ju. Njihuni me parashikimin për punën, financat dhe ndjenjat, si do të ecë dita për të lindurit e çdo shenje. Dashi Ditë e qetë dhe e zakonshme kjo për ata që janë në një lidhje. Merrini gjërat ashtu si t’ju vijnë pa menduar aspak për të […]Hyn në makinë me miqtë e dhëndrit, ata i fusin duart dhe i publikojnë videon në rrjet

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në qytetin Xi’an, Kinë pasi shoqëruesja e nuses është ngacmuar seksualisht nga miqtë e dhëndrit. Ata ishin nisur për të shkuar në dasmë të gjithë sëbashku, por të rinjtë nuk janë përmbajtur. Djemtë kanë xhiruar gjithçka dhe më pas e kanë publikuar në internet. Në pamje ata duken si qen të uritur të cilët […]


EKSKLUZIVE/ Si sheikët arabë shfryjnë epshet me “pjeshkat” shqiptare të Instagramit

Prostitucioni i formave të ndryshme po bëhet një fenomen mjaft i mprehtë për shoqërinë shqiptare. Përveç atij klasik, sëfundmi ka shpërthyer një formë e re e prostitucionit ku vajza nga ato që rëndom thuhet ” që as që ta merr mendja”, ofrojnë shërbime të tilla kryesisht në vend të largëta me Shqipërinë, shkruan Albeu.com. Si funksionon Ato nuk deklarohen si […]


Horoskopi ditor, e mërkurë 4 tetor 2017

Ky është horoskopi për ditën e mërkurë, 4 tetor 2017 që Noa.al sjell për ju. Njihuni me parashikimin për punën, financat dhe ndjenjat, si do të ecë dita për të lindurit e çdo shenje. Dashi Duhet të bëni më shumë lëshime gjatë kësaj dite në jetën tuaj në çift sepse përndryshe nuk do arrini dot të jetoni qetësisht. Edhe partneri/ja […]


Polici ia shpëtoi jetën 18 vite më parë, ja çfarë bëri ajo për të (FOTO)

Në vitin 1998, polici Peter Getz mbajti Josibelk Aponte në krahët e saj pas shpërthimit të zjarrit në apartamentin ku ajo jetonte.Getz, një polic patrolues në atë kohë, ia dha ndihmën e parë vajzës 5-vjeçare në veturën e policisë dhe nxitoi për ta dërguar në spital. Polici ia shpëtoi jetën kur ajo ishte e vogël, eh tani ata më së […]