Aurela ekspozon linjat trupore seksi (FOTO)

aurela-hoxha-instagram

Modelja seksi Aurela Hoxha  është shumë e dashur për publikun dhe ka shumë ndjekës në rrjetet sociale, transmeton parrotlla.net

Ajo ka publikuar një video në rrjetin e saj Instagram ku e tregon trupin e saj pra linjat trupore perfekte që ajo posedon.

screenshot-gazetablic com 2016-03-05 14-03-37