“Atë që do bësh me vajzën time, do e bëj unë me ty”, kërcënimi që një baba i bëri të dashurit të vajzës

Një baba nga Wisconsin, ShBA, ka tërhequr vëmendjen e shumë përdoruesve të rrjeteve sociale me sensin e tij të humorit. Fotografia, ku ai është me të dashurin e vajzës së tij në prag të largimit të çiftit, ka fituar qindra pëlqime dhe komente.

Kohët e fundit ai mori një foto të vajzës së saj Rikarry, 15 vjeçe me të dashurin e saj. Çifti i ri do të shkonte tek nata e diplomimit.

Burri im ka një sens të mirë humori, ai donte t’i bënte këto foto dhe më pas t’i ngarkonte në rrjetet sociale. Sherry vendosi të bëjë këto foto qesharake”, tha gruaja e tij.

Sherry Shock, fotograf i publikoi fotot në faqen e tij në Facebook, dhe shumë shpejt u bë shumë popullore në internet.

“Çfarëdo që të bësh me vajzën time, unë do ta bëj ty”, ka shkruar ai sipër fotos së postuar në rrjetet sociale.

Sigurisht, ky është një “kërcënim” që djali me sa duket e ka marrë seriozisht, pasi ka parë foton që ai kishte përgatitur.

E paparë, apo jo?