Astrit Haraqija me vath në Samitin e Dubrovnikut

Astrit Haraqija po merr pjesë në Samitin e 100 liderëve të biznesit të Evropës Juglindore që po mbahet në Dubrovnik.
Aty po marrin pjesën edhe presidentët e rajonin, duke përfshirë edhe presidentin Atifete Jahajga, si dhe kancelarja gjermane, Angela Merkel.

Nuk dihet nëse Haraqija po merr pjesë së zv/ministër në detyrë i Financave apo si biznesmen.
Në një fotografi të postuar në Facebook, Haraqija i shikon disa letra, derisa në vesh ende mban vath. /LajmeOnline/