Askush nuk jua ka thënë se me qepë mund të bëni këto gjëra të çuditshme

QEPA ËSHTË ILAÇ FENOMENAL PËR KOLESTEROL, ZEMËR, ARTRIT DHE DIABET. PËRDORET TASH E MIJËRA VJET PËR SHËRIMIN E SËMUNDJEVE, NDËRSA NE JU TREGOJMË EDHE DISA MËNYRA INTERESANTE TË PËRDORIMIT…
Bllokimet në gjoks: Qepën e imtësuar e përzieni me vaj kokosi. Lyeni gjoksin me këtë pastë dhe e mbuloni me leckë kuzhine. Ngërçet në lukthin e foshnjave: Zieni një sasi të vogël të qepës së imtësuar në kubëza. Qepa le të ftohet dhe e shtrydhni. Jepini foshnjave një lugë çdo orë dhe do të ketë lehtësim per me shum detaje
Vazhdo leximin në linkun më poshtë

Vazhdim