Arta Bajrami përsëri shtatzënë (FOTO)


Njëra prej këngëtarëve shqiptare është përsëri shtatzënë!
Bëhet fjalë për Arta Bajramin, e cila lajmin e ka bërë të ditur nëpërmjet një postimi në llogarinë e saj në Instagram ku së bashku me një fotografi ka shkruar: “Me bebushin tim për në Geneva”.
Këngëtarja ka një vajzë tashmë të rritur e cila quhet Victoria e që shumë shpejt do ta bëjë me vëlla ose motër.
Nuk dihet ende se në cilin muaj është Arta dhe as çfarë gjinie ka fëmija./klankosova
a1

a2