Arsenal kërkon Krulin

tim-krulTim Krul mund të jetë pjesë e skuadrës së Arsenalit në rast se dështon kalimi i Julio Cesarit tek londinezët.

Gardiani holandez i Newcastle pati një sezon të shkëlqyeshëm tek ‘laraskat’. Ai vlerësohet të ketë një çmim prej 6 milionë funteve, diçka që pritet të ofrohet nga skuadra e Wengerit. Krul pritet të nxeh luftën për portjerin e parë me polakët Sczesczny dhe Fabianski, raporton Daily Star. /SkuadraIme/