Arrihet marrëveshja, deputetët e VV do ta votojnë nesër Isa Mustafën

Deputetët e Vetëvendosjes do të votojnë Isa Mustafën për kryetar të Kyvendit në seancën e nesërme konstituive.
Burime të Gazetës Express thonë se marrëveshja është arritur gjatë takimit të zhvilluar në orët e vona në mes të Isa Mustafës dhe Albin Kurtit.

Marrëveshja do të zyrtarizohet ditën e nesërme derisa mbetet për të diskutuar edhe për qeverisjen.