Arrestohet aktorja, rrah të dashurin

Emma Roberts është arrestuar pasi ka rrahur të dashurin e saj, aktorin Evan Peters. Lajmi është bërë publik nga revista “TMZ”. Aktorja 22-vjecare, e cila është mbesa e Julia Roberts, qëndron në dhomat e paraburgimit në Montreal, që prej datës 7 korrik, pasi ka goditur dhe kafshuar 26-vjeçarin, i cili është gjetur i mbuluar me gjak