Armë, drogë dhe femra, Mafia bën “pit stop” në Tiranë (VIDEO)


Bëhet fjalë për filmin më të ri shqiptar, të titulluar “Pit Stop Mafia”.
Është publikuar edhe traileri i këtij filmi, i cili flet për një grup gangsterësh nga vende të ndryshme të Shqipërisë.

Humor, aksion dhe plot skena të papara pritet të ketë filmi që do të shfaqet në datën 12 maj, në të gjitha kinematë.
Ky është një film i realizuar nga Fatmir Koçi nën interpretimin e aktorëve Besart Kallaku, Doruntina Vishe, Albana Perhati, Rezart Veleshnja, Dritan Kastrati, Gëzim Meta, Emi Canaj, Samuel Vargu, Erand Hoxha etj.
arme