Arjan Çani ne kinema me Jozefina Topallin

arjaniKomedia “14 vjeç dhëndër”, e cila është vënë më shumë se 20 herë në skenën e Teatrit të Metropolit ka provuar një sukses të jashtëzakonshëm në secilën prej shfaqjeve. Aq e madhe ka qenë jehona e këtij suksesi, sa këtë javë ka shkuar për ta parë komedinë edhe kryetarja e Kuvendit, Jozefina Topalli.

Bashke me të ka qenë edhe gazetari i njohur Arian Çani, icili e ka shprehur gjithmonë dashurine e madhe që ka për Teatrin.Kryetarja Topalli është pritur nga drejtoresha e Metropolit,Suela Konjari.

Me fotot që sjellim sot, shfaqet qartazi Kryeparlamentarja e shoqëruar nga bashkshorti dhe Autori Moderatori i ‘Zonë e Lirë’Arian Çani,transmeton Bluetooth.