Arjan Çani futet thellë: Orgazma ime e parë… kur pashë


Moderatori dhe gazetari Arjan Çani nuk rresht kurrë së bëri deklarata mjaft provokuese.
Këtë herë në emisionin “Your Face Sounds Familiar” ku ai është pjesë e jurisë është shprehur se orgazmën e tij të parë e ka përjetuar me Madonnën, shkruan revista Who. Ai është shprehur se diçka e tillë ka ndodhur në moshën 13-vjeçare kur ai ka fantazuar për herë të parë në shtrat me Madonnën. Çani u shpreh në këtë mënyrë pas performancës së këngëtares Adelina Tahiri, e cila interpretoi këngën “La Isla bonita” të Madonnës.
c