‘Arifhikmeti’: Prej sotit kjo është e dashura ime (Foto)

arifi

Xhevdet Jashari është bërë me të dashur të re.

Aktori i serialit të mirënjohur “O sa mirë”, Arifhimeti, ka pohuar se nga sot e tutje është në lidhje me aktoren Jonida Vokshin.

Nuk dihet se sa ka të vërteta këtu, duke ditur se dyshja janë pjesë të serialit ‘O sa mirë’, transmeton Telegrafi.

“Prej sot ky është avradi i jem dhe pikë. Foli xhali Haxhis edhe nuk foli [email protected]”, ka shkruar në llogarinë zyrtare të serialit në Instagram, “Arifhimeti”.

Mbetet të shihet në të ardhmen nëse Arifhikmeti dhe aktorja shqiptare e njohur më mirë si Elizabeta kanë filluar një romancë.

screenshot-www telegrafi com 2016-01-30 00-46-51