Argjentina duet me Gjirën

Këngëtarja bukuroshe Argjentina Ramosaj është në përfundim të një kënge të rë e cila siç kemi mësuar ne është në duet me këngëtaren Gjira Kajtazi.

Këngëtaret kanë një shoqëri prej vitesh dhe mesa duket tashmë kanë vendosur të bëjnë një duet.Kënga do të shoqërohet edhe më videoklip e cila mesa duket është në bisedim me produksionin PinkMoon.