Ardit Gjebrea nuk mund të ishte më i lumtur se kaq, ja çfarë po ndodh me moderatorin

Moderatori i dashur i shqiptarëve në postimet e tij në rrjetet sociale përcjell gjithmonë pozitivitet.

Por këtë herë ai ka publikuar një foto krah vogëlushes së tij, Ana. Babë e bijë janë thuajse të pandashëm. Arditi dhe Ana shkojnë bashkë në eventet më të rëndeshishme dhe kurrë nuk mungon argëtimi. Në një përqafim të ngrohtë ku rrezatohet vetëm dashuri Arditi dhe Ana e vogël nuk mund të dukeshin më bukur.