Arbana Osmani nuk jam shtatzënë

arbanaosmaniseksiÇdo muaj të vitit, për Arbana Osmanin qarkullon thashethemi se është shtatzënë… Kështu ka ndodhur edhe këtë herë. Një e përjavshme rozë publikoi dje lajmin se moderatorja e dashur e ekranit të “Top Channel”-it është shtatzënë.

E kontaktuar nga “Bluetooth” lidhur me vërtetësinë e këtij lajmi, Osmani e ka mohuar në mënyrë kategorike, duke thënë se është një trillim dhe asgjë më shumë.