Arbana e Ariani, shpërthejnë në lot

foto4-300x166Edicioni i së shtunës në Big Brother Albania për herë të parë ka përlotur moderatoren e këtij spektakli, Arbana Osmanin si dhe opinionistin, Arian Konomin.

Gjatë zbulimit të sekretit të njërit nga banorët e BB, Anaidit i cili përkujdesët për një person me nevoja tash e 10 vite, Arbana dhe Ariani nuk kanë mundur ti menaxhojnë dot emocionet duke shpërthyer në lot.

Anaidi gjatë spektaklit, ka takuar Orestin, djaloshin për të cilin kujdeset dhe takimi i tyre emocionues i ka prekur të gjithë.

Spektakli i Big Brother përveç që mbërthen publikun para ekranit çdo të shtunë mbrëma, në të shumtën e rasteve shoqërohet me emocione të forta e me ngjarje shpeshherë prekëse./LajmeOnline/