Anjeza Branka poston foto pa grim e fshin menjëherë (Foto)

Anjeza-Branka-650x358

jo nuk është prej atyre këngëtareve që poston fotografi vetëm kur është e rregulluar.

Anjeza Branka nuk e ka problem të postojë fotografi me rroba dite apo edhe pa grim, shkruan lajmi.net.
Një gjë të tillë ajo e ka bërë edhe mëngjesin e sotëm kur në profilin e saj në Instagram ka postuar një fotografi ku duket pa grim dhe e sapo zgjuar nga gjumi, në dhomën e saj.

Por mesa duket pasi që e ka postuar foton, asaj nuk i ka pëlqyer vetja dhe e ka fshirë menjëherë.
Mirëpo ne e kemi “kapur” këtë moment dhe postimin e saj mund ta shihni më poshtë.

annjeza