“Ani moj Kosovë, oh moj bukuroshe”, këndon Ramush Haradinaj (Video)

ramush-650x358
Kryetari i Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës, Ramush Haradinaj, njihet si goxha burrë. Kjo i pëlqen atij, pasi duke u bazuar në fushatat elektorale, ai e paraqet vetën si një njëri me vlera burrërore që e mban fjalën.
Këtë epitet e ka fituar jo vetëm për shkak të politikës, por edhe për paraqitjet e tij të shpeshta nëpër oda burrash duke kënduar këngë me çiftelia, shkruan lajmi.net

Së fundmi një video që po qarkullon në rrjetin facebook, “Rambo” siç njihet ndryshe, këndon këngën “Ani moj Kosovë, oh moj bukuroshe” dhe si duket Ramushit i shkon zëri. /lajmi.net

Ndiqeni videon më poshtë:

Rambo e kall oden e burrave, ne Vushtrri ne oden e Shaljanve..RRESPEKT!!

Posted by Shqipëtar/e on Monday, March 7, 2016