Angela Martini, fryn buzët dhe prezanton kalendarin për 2013

55Nëse shumë prej jush mendoni se ajo është një nga femrat më perfekte shqiptare, gaboheni! Angela Martini nuk e pëlqen pamjen e saj dhe sigurisht që ka vendosur t’i bëjë një korrektim fytyrës për një pamje akoma më tërheqëse dhe seksi. Ka pak kohë që nëpër rrjetet sociale qarkullojnë disa imazhe, të cilat i ka publikuar vetë Angela. Në to cilat shihet me buzë të fryra dhe me një ndryshim drastik të formave të tyre. Edhe një herë supermodelja e njohur do të përflitet shumë për ndërhyrjen kirurgjike të cilën e ka realizuar gjatë qëndrimit në Zvicër.
Me këtë rast, Angela Martini së bashku me fotografin e njohur Fadil Berisha do të prezantojnë edhe kalendarin e ri për vitin 2013 me një fotosesion shumë seksi që e ka realizuar në Shqipëri.(panoramaplus)77