Andrra me dedikim të veçantë për Sinan Hoxhën (Foto)

captureaa

Andrra Destani ka postuar një fotografi të bukur e ia ka dedikuar fjalë edhe më të bukura bashkëshortit të saj.

Çifti i cili është martuar verën e kaluar dhe tani janë në pritje të fëmijës së parë, nuk ndalojnë së shprehuri dashurinë për njëri tjetrin.

Këtë herë është Andrra ajo e cila siç duket ka pranuar një buqetë me lule nga bashkëshorti i saj dhe me këtë rast ajo e falënderuar Sianin me fjalë vërtetë të bukura.

Andrra ka shkruar: “Dashuria dhe kujdesi yt, janë ato që e kanë bërë jetën time të shkëlqejë çdo ditë e më shumë. Në marrëdhënien tonë, unë uroj dashuri, dashuri dhe shumë dashuri e gëzim, që ditët e tua të jenë më të ndritshme se të miat. Paçim një martesë të bukur i dashur’.

andrra