Andrra Destani zbulon gjininë e foshnjës (Foto)


Këngëtari Sinan Hoxha dhe bashkëshortja e tij Andrra Destani janë në pritje të fëmijës së tyre të parë.
Andrra e ka postuar një foto në të cilën ka zbuluar se gjinia e foshnjes së tyre është djalë, transmeton lajmi.net.
Dyshja njihen si çift i lumtur bazuar në fotot që postojnë në rrjete të ndryshme sociale dhe gjithashtu shihet se sa me padurim po e presin lindjen e djalit./lajmi.net.
f

f1

f2