Andrra Destani tregon mëngjeset e saj, e fillon ditën me këtë pamje (Foto)

io_1477470368-2998211
Bashkëshortja e këngëtarit Sinan Hoxha, Andrra Destani është duke e shijuar mëmësinë e saj në maksimum, e në fakt diçka e tillë duket edhe në postimet e saj në rrjete sociale.
Mëngjesin e sotëm ajo ka publikuar një fotografi të Ansit të vogël, dhe krahas kësaj i ka uruar ndjekësit për një mëngjes të mbarë. Në këtë fotografi shohim sesa është rritur djali i këngëtarit të njohur, i cili çdo ditë e më tepër i ngjan të atit.
andrra_1477470191-3510902