Andrra Destani: “Pas përfundimit të masterit për mjekësi” e ka një plan interesant (Video)

Andrra Destani: “Pas përfundimit të masterit për mjekësi do të krijoj “brand”-in tim të veshjeve”
Të ftuarit e radhës në programin “Lart e poshtë” me Eraldo Rexhon kanë qenë këngëtari Sinan Hoxha dhe bashkëshortja e tij Andrra Destani.
Në intervistën brenda hapësirës së tyre intime, Andrra dhe Sinani kanë rrëfyer shumëçka nga bashkëjetesa, nga orët e gjumit te përkujdesja për djalin. Një detaj interesant ishte kur Andrra tregoi se Sinani ishte ai që ia ndërroi pelenat për herë të parë Ansit…
Përgjatë bisedës, Andrra zbuloi gjithashtu edhe planet e saj për të ardhmen, ku përfshiheshin përfundimi i masterit në mjekësi, si dhe krijimi i një “brand”-i veshjesh.
Në fund të bisedës, Sinani foli edhe për planet në muzikë dhe në këtë pikë ndau me publikun një sekret: Andrra nuk i pëlqen këngët e tij. “Është rritur jashtë dhe kjo ndikon”, – tha Sinani, teksa zbuloi gjithashtu se dy këngët e preferuara të Andrrës prej tij janë “Më fal” dhe “Sytë blu”.
Për më shumë ju sjellim më poshtë edhe videon:

VIDEO