Andrra Destani e kopjon Nora Istrefin !? (Foto)

Gruaja e këngëtarit të suksesshëm Sinan Hoxha, që prej lidhjes me të dhe sidomos pas lindjes së djalit është përfolur mjaft nëpër mediat rozë.

Andrra Destani ndiqet mjaft shumë nëpër rrjetet sociale, e ajo ka publikuar edhe një fotografi ku shihet me djalin e saj afër një pishine.

Një pozë të tillë e kemi parë para pak kohe tek këngëtarja Nora Istrefi me vajzën e saj e cila ka postuar një fotografi pranë pishinës.

Por, duket se moti i nxehtë po e bënë të vetën, dhe të dyja duken mjaft të lumtura pranë fëmijëve të tyre.