Ami nuk i flet akoma Ermalit për këtë shaka (Video)

ermal-mamaqi-ami-joeli_1469532652-7826871Ai njihet për humorin dhe karizmat e tij me të cilat e bën të gjithë Shqipërinë të qeshë. Por kësaj rradhe, aktori i humorit, Ermal Mamaqi i ka kaluar caqet. Ai, përmes një videoje, i ka bërë gruas së tij, Amarda Toskës një shaka ‘pa kripë’ për të cilën Ermali thotë se ajo nuk i flet akoma. ‘Çohu shpejt se çuni është vrarë, po i del gjak’, ka qenë ‘shakaja’ e cila i ka çuar të tmerruar Amin nga gjumi. Në fund Ermali e kupton që ‘shakaja’ e tij ka qenë e tepruar dhe i kërkon falje nënës së djalit të tij dhe në fund të videos e quan veten ‘Idjot’.