Almeda Abazi është e bukur, pa shikoni pak kushërirën e saj…(Foto/VIDEO)

Almeda Abazi aktorja e njohur shqiptare e cila e zhvillon karrierën e saj në Turqi, është një nga vajzat më të bukura shqiptare, e cila vite më parë është shpallur edhe Miss Shqipëria.

amelda_1453654048-780434

Bukuroshja shqiptare, i ka bërë një dedikim kushërirës së saj për ditëlindje dhe ne na tërhoqi vëmendjen vajza tjetër super bukuroshe. Dhe kur hapëm profilin e saj nuk gabuam, Ajsela është një tjetër yll i familjes Abazi.

2_1453653963-9583773 1_1453653958-1894542