Albërie Hadërgjonaj i qet në shesh

Edhe pse ka vite në skenë, ajo nuk e humb shijen e një prej këngëtareve më të lezetshme të skenës shqiptare.
Albërie Hadërgjonaj edhe pse nënë e dy vajzave, vazhdon të josh publikun dhe fansat e saj përveç se me performanca por edhe me sensualitet.
Fotot e fundit të cilat i ka publikuar në profilin e saj, këngëtarja duket shumë në formë dhe seksi.
Ajo që bie në sy është gjoksi joshës i cili është komentuar shumë nga fansat duke u admiruar prej tyre.